دبیرستان دوره دوم دخترانه حضرت خدیجه کبری (س)
 12 بهمن 1398

جشنواره شعر فجر

مولف: مدیر   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
3/5

اتفاقات عجیب در جشنواره شعر فجر/خبری از اعلام نامزدها نیست

اختتامیه جشنواره شعر فجر در حالی روز شنبه برگزار می‌شود که کماکان خبری از معرفی نامزدهای دریافت این جایزه منتشر نشده است.

 دبیرخانه چهاردهمین دوره جشنواره شعر فجر در خبری به رسانه‌ها اعلام کرده آئین پایانی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر، عصر شنبه ۱۲ بهمن در شهر زاهدان برگزار می‌شود.

این تصمیم که برای حمایت و همدردی با سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان گرفته شده، با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محسن جوادی، معاون امور فرهنگی این وزارتخانه، مدیران استان سیستان و بلوچستان، دبیران علمی و اجرایی جشنواره، جمعی از اعضای هیأت علمی و داوران این رویداد ادبی و دوستداران ادبیات و اهالی فرهنگ عملی می‌شود.

قرار است در این مراسم، برگزیدگان بخش‌های «شعر بزرگسال»، «شعر کودک و نوجوان»، «درباره شعر» و همچنین «بخش ویژه شعر جوان» معرفی شوند که تا زمان تنطیم این گزارش هنوز نامزدهای این بخش‌ها معرفی نشده‌اند.

همچنین طبق روال معمول، نشست رسانه‌ای نیز برای این رویداد که تنها و مهمترین رویداد ملی حوزه شعر کشور به شمار می‌رود، برگزار نشده است. از سوی دیگر سعید بیابانکی دبیر این دوره از جشنواره نیز تاکنون از ارائه هر توضیحی درباره روند این رویداد به رسانه‌ها خودداری کرده است.

در چنین شرایطی اختتامیه چهاردهمین جشنواره شعر فجر، شنبه ۱۲ بهمن ساعت ۱۷:۳۰ در زاهدان، خیابان آزادی، مجتمع فرهنگی سینمایی هلال برگزار می‌شود.

تعداد مشاهده (1265)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "جشنواره شعر فجر"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید